Ze života holky od koní

Něco končí a něco začíná

29. října 2017 v 18:56 | Kate
Začínám znova chytat svěží vítr do plachet a chuť k životu.
Události posledních dvou měsíců semnou zmítaly sem a tam. Jednou nahoře a jednou jsem byla zase na úplném dně. Prožila jsem si hodně vzestupů, ale i pádů. Konečně po tom všem můžu říct, že mám zas chuť žít. Změnilo se mi kompletně celé uvažování a pohled na svět. S opouštějícima negativníma myšlenkama se ke mě začaly vracet staří dobří přátelé o kterých už jsem ani nevěděla, že existují a musím říct, že není nic lepšího než když vás chytne pevně do objetí člověk, na kterém vám kdysi tak strašně záleželo a jemu záleželo na vás. Po posledním prožitém víkendu můžu říct jen jedno. Dobří holuby se vracejí! Už nikdy nedovolím, aby ti na kterých mi tak záleží odešli z mého života, jen kvůli tomu, že se v daný okamžik cítím mizerně a nenechám si od nich pomoct.

Svět se mi smrsknul do krabic

25. září 2017 v 14:35 | Kate
Za poslední týden se mi přeorganizoval celý život. Člověk nikdy neví, co mu život přichystá. Už ze mě není totiž holka od koní, ale zase paneláková slečinka. Bohužel jsem se z útulného bytečku na samotě u lesa musela opět přestěhovat do bytu do města. Do bytu, který mi rok dělal krásný domov s výhledem na koňské ohrady, se stěhuje stájnice, která se o koníky bude starat. Tak jsem si sbalila svých pár krabiček a přestěhovala je. Do teďka se z toho nemůžu zpamatovat. Událo se to tak rychle. Těžko se mi opět zvyká na to, že ke koním musím dojíždět a nemůžu jen slézt těch pár schodů a být hned u holek.

Dnešní svět

11. září 2017 v 21:45 | Kate
Ze života holky od koní - Dnešní svět
Kam zase jdeš? A proč nejsi chvilku doma? Jsi buďto v práci nebo u koní! V hlavě nemáš nic jiného než koně.
Která holka od koní by tyto věty neznala. Naše nekoňácké okolí nám stále v jednom kuse vyčítá, že svým čtyřnohým mazlíčkům věnujeme více času než jim a že se nevěnujem ničemu jinému. A proč taky bychom měli. Vždyť koně nám dávají svoji lásku, respekt a hlavně nás naučili v životě to, jak se o někoho postarat a stát se samostatnou nezávyslou ženou. Nikdo jiný nám v dnešním světě nedá to, co koně. Jsou závislý jen na nás. Čekají ve svých boxech, výbězích na to, než přijdeme a budeme s nimi. Nikdy neudělají naschvál něco, co by nám mělo ublížit ani fyzicky ani psychicky. Kdežto lidé v našem okolí nás v dnešní době dokážou jen klamat a lhát nám přímo z očí do očí. Občas si říkám jaké by to bylo žít před několika lety, kdy ještě nebyl facebook a internet, jestli v té době nebyl žiot jednodušší, krásnější. Zdá se mi, že v dnešním světě už to bez pomluv a lhaní snad ani nejde. Každý se na vás tváří jako největší kamarád a když mu zmizíte z očí, tak vás ihned pomluví. Ještě že máme ty koně! Ti nás nikdy nepomluví a nezalžou. Maximálně vás shodí a potrestají, tak za vlastní chybu, co jste udělali na jeho hřbetě.
 
 

Reklama