Počítačové hry s koňmi

Star stable - Online

5. ledna 2018 v 10:54 | Kate
Ahojky!
Po všech čtyřech dílech hry Starstable, která uhranula plno mladých holek s láskou ke koním. Se vyvinula, talhle hra, která je online a pořád se rozšiřuje.
Takhle hra je na internetu již od roku 2012.
Ve hře jste jako mladá odvážná dívka vrženi do světo plného dobrodružství, záhad, magie, ale to co je na tom nejlepší - do světa plného koní! Prakticky celou hru trávíte v sedle svého koně, své koně trénujete, závodíte a účastníte se serverových šampionátů, pomáháte různým postavám ve hře jakožto obyvatelům ostrova s jejich každodenními trablemi, a především vás cestičky osudu zavedou až k Hlavnímu příběhu hry - ač ostrov Jorvik vypadá velice poklidně a mírumilovně, není vše zlato co se třpytí. Pod hladinou oceánu dřímá hrozivá ničivá síla Garnok. A je jen na Strážcích Aideen, Duchů na koních a vás, aby jste Jorvik ochránili před nebezpečím!

Horsez 1 - Dědictví hřebčína

11. září 2017 v 15:02 | Kate
O čem hra je?
V tomto příběhu se vžíváte do role mladé dědičky. Zrovna vám přišel dopis, ve kterém se píše, že se máte dostavit do advokátní kanceláře ve vesnici Jabloňka. Vaše prateta vám totiž odkázala hřebčín. Bohužel si zanedlouho začnete uvědomovat, že jeho stav není dvakrát nejlepší. Leč klauzule na závěti mluví jasně: rozšíření hřebčína ano, ale až prokážete svou lásku ke koním a jezdecké dovednosti. Abyste si mohli vybírat vylepšení, která chcete na hřebčíně provést, musíte vyhrávat soutěže a disciplíny navržené advokátem. Ale pouhá láska ke koním nestačí! Vypadá to, že po odkázaném majetku někdo tajně pokukuje a bude vám vytrvale házet klacky pod nohy!
 
 

Reklama