Star stable - Online

5. ledna 2018 v 10:54 | Kate |  Počítačové hry s koňmi
Ahojky!
Po všech čtyřech dílech hry Starstable, která uhranula plno mladých holek s láskou ke koním. Se vyvinula, talhle hra, která je online a pořád se rozšiřuje.
Takhle hra je na internetu již od roku 2012.
Ve hře jste jako mladá odvážná dívka vrženi do světo plného dobrodružství, záhad, magie, ale to co je na tom nejlepší - do světa plného koní! Prakticky celou hru trávíte v sedle svého koně, své koně trénujete, závodíte a účastníte se serverových šampionátů, pomáháte různým postavám ve hře jakožto obyvatelům ostrova s jejich každodenními trablemi, a především vás cestičky osudu zavedou až k Hlavnímu příběhu hry - ač ostrov Jorvik vypadá velice poklidně a mírumilovně, není vše zlato co se třpytí. Pod hladinou oceánu dřímá hrozivá ničivá síla Garnok. A je jen na Strážcích Aideen, Duchů na koních a vás, aby jste Jorvik ochránili před nebezpečím!


Začátky s hrou
Nejprve si vytvoříte svojí postavu a svého prvního (základního) koně - je to jediný kůň, kterého si můžete sami vytvořit. Později ve hře můžete koupit koní mnohem více - těmto koním se pak říká Zakoupitelní koně.
Po připojení do hry budete ještě jednou seznámeni s Legendou Jorviku, posléze se octnete před stájemi v Moorlandu. Zde budete seznámeni se základy hry, a čeká na vás několik snadných úkolů, díky kterým si obstaráte i potřeby pro péči o vašeho koně.
Členství StarRider
Hra je zdarma pouze do 5. levlu postavy. Po dosáhnutí 5. úrovně postavy se vám v jednu chvíli objeví tabulka ohledně dokončení Free Game (hry zdarma), a přestanou se objevovat nové úkoly. Tato hra je placená, a prvních 5 úrovní postavy slouží pouze jako ukázka hry. Pokud se rozhodnete ve hře pokračovat, na výběr máte si buď platit různě dlouhá období běžného členství Star Rider které je potřeba obnovovat, nebo si hru zaplatit v podobě doživotního bonusového členství StarRider-LifeTime - v tomto případě hru zaplatíte jednou, a členství vám již zůstane, bez potřeby dalšího placeného obnovování. Toto členství vám navíc umožní funkci skákání s koněm a spousty dalších funkcí, zpřístupní se vám nové úkoly díky kterým si odemknete i nové oblasti, těšit se můžete i na velice dobrodružné úkoly (questy) z Hlavního příběhu hry.
Hrajete někdo tuto hru?
Nebo zůstáváte jen u klasických her na CD?

Vaše Kate
 


Komentáře

1 Noel Noel | Web | 7. ledna 2018 v 22:26 | Reagovat

Viděla jsem, ale nějak na to nemám moc čas poslední nobou :/ Prácě, kůň, pes, přítel.. Je too náročné :)

2 equus-universe equus-universe | Web | 18. ledna 2018 v 11:28 | Reagovat

ano, hru hraji prakticky od jejího založení, prošla opravu dlouhým kusem vývoje... kdo ji teď začne hrát bude mít plno úkolů a questů a míst, do kterých se dostane až v určité úrovni.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama