Nový rok

1. ledna 2018 v 17:31 | Kate |  Jezdecký deníček
Ahoj
Z prvního dne roku mám velice smíšené pocity. Džili totiž nese petardy a rány z ohňostoroje velice špatně. Již od prvních ran co včera zazněly, chodila po boxe a zastavila se až nad ránem dnešního dne. Úplně slitá, vynervovaná a úplně mimo. Původně jsem chtěla jít dneska s ní na novoroční vyjížďku, ale bylo mi jasné, že by se vůbec nesoustředila a všeho by se akorát bála. Tak jsem holky akorát pořádně vydrhla od bláta, ve kterém se za ty tři dny co jsem byla v práci stihly vyválet. Namazala jim kopyta, vyčistila sedla a řekla si, že je apoň společně pustím proběhnout do haly.


Dala jsem ji ohlávky a odvedla je do haly. Musím říct, že se celkem vyblby a proběhly. Bylo na nich vidět, že jsou rády mimo box. Ještě aby ne když kvůli těm ranám nešly včera ani do výběhu, aby náhodou neprotrhly pásku a neutekly.
Nejvíc mě na tom štve, že Džili zase bude trvat tak 14 dní než se uklidní a bude se se s ní dát zase normálně pracovat. Nasadila jsem jí hořčík a nějaké zklidňující bylinky, aby se co nejdříve srovnala. Tak snad to zabere. Zítra ji zkusím vzít na lonž a uvidime jaká bude. Když to nepůjde tak se hold nebude dát nic dělat a budeme muset čekat, než se srovná.
Vaše Kate
 


Komentáře

1 Noel Noel | Web | 1. ledna 2018 v 18:14 | Reagovat

Jéj chudina :/ Taky to koukám nemš lehké. Ja za torem nebyla. Nebyla jsem toho po silvestru schopna. Tak snad zítra před prácí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama