Outos Sanus

12. září 2017 v 10:42 | Kate
Zdravím,
dnes bych vám chtěla představit mé druhé dítko a to kobylku anglického plnokrevníka Outos Sanus. Nikdo ji neřekne jinak než Tossa. Tato milá, mazlivá a hodná kobylka semnou a Džildou bude už skoro půl roku. Koupila jsem ji od svého kováře letos na jaře. Nikdy bych nevěřila, že budu mít koně na tož dva. Hold si plním postupně svůj sen.
Tossa je letos 10 letá kobylka anglického plnokrevníka. Parkrát byla s bývalým majtelem na hobby dostizích, jinak chodila jen na vyjížďky s ostatními koňmi. Je strašně učenlivá a hodná. Jediná její vada je, že vidí hůře na pravé oko. Jelikož tuto vadu má už od hříběte, je s ní velice dobře vyrovnaná a na ježdení na ní to nemá žádný vliv. Jen někdy víc otáčí hlavou, aby se lépe podívala tam kam špatně vidí.

Za tu dobu co ji mám, pěkně přibrala a nasbírala nějaké svaly na víc. Přes zimu bych s ní chtěla pomalu začít trénovat. Má pěkné prostorné chody, takže by mohla být dobrá do drezur no a jelikož ji baví i skákání v přírodě, tak bych s ní časem chtěla zkusit i něco skočit na jízdárně. Tak uvidíme jak nám to půjde.
Jak se vám Tossa líbí?
Vaše Kate
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama