Dnešní svět

11. září 2017 v 21:45 | Kate |  Ze života holky od koní
Ze života holky od koní - Dnešní svět
Kam zase jdeš? A proč nejsi chvilku doma? Jsi buďto v práci nebo u koní! V hlavě nemáš nic jiného než koně.
Která holka od koní by tyto věty neznala. Naše nekoňácké okolí nám stále v jednom kuse vyčítá, že svým čtyřnohým mazlíčkům věnujeme více času než jim a že se nevěnujem ničemu jinému. A proč taky bychom měli. Vždyť koně nám dávají svoji lásku, respekt a hlavně nás naučili v životě to, jak se o někoho postarat a stát se samostatnou nezávyslou ženou. Nikdo jiný nám v dnešním světě nedá to, co koně. Jsou závislý jen na nás. Čekají ve svých boxech, výbězích na to, než přijdeme a budeme s nimi. Nikdy neudělají naschvál něco, co by nám mělo ublížit ani fyzicky ani psychicky. Kdežto lidé v našem okolí nás v dnešní době dokážou jen klamat a lhát nám přímo z očí do očí. Občas si říkám jaké by to bylo žít před několika lety, kdy ještě nebyl facebook a internet, jestli v té době nebyl žiot jednodušší, krásnější. Zdá se mi, že v dnešním světě už to bez pomluv a lhaní snad ani nejde. Každý se na vás tváří jako největší kamarád a když mu zmizíte z očí, tak vás ihned pomluví. Ještě že máme ty koně! Ti nás nikdy nepomluví a nezalžou. Maximálně vás shodí a potrestají, tak za vlastní chybu, co jste udělali na jeho hřbetě.

Upřímně jsem znechucená dnešní dobou a jen přemýšlím kam tohle všechno povede. Když se tak zamyslím nad tím kolik mám opravdových přátel zbude mi velmi smutné číslo. Jednomístné číslo a to číslo je jednička. Mám vlastně jen jednu kamarádku, které bych se dokázala svěřit se vším a vím, že tu pro mě vždycky bude. Je sice fajn, že na facebooku máte 150 přátel, ale s kolikati z nich se vídáte pravidelně? Nebo si pravidelně napíšete? Asi s hodně malým množstvím že? No jsem zvědavá, jak tohle všechno jednou dopadne.
Takže upřímně kašlu na výčitky svého okolí, že trávím veškrý svůj možný čas u koní. Tam je mi totiž nejlíp a vím, že mě někdo má upřímně rád a je tu vždycky pro mě, stejně tak jako já pro ně!
Kolik máte opravdových přátel vy? A jaký máte názor na dnešní dobu?
Vaše Kate
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama